Віктор Олегович Пономаренко

Віктор Олегович Пономаренко

Дата народження: 1975-05-14

Президент

Військове звання: Рядовий

Доцент. Викладач кафедри щелепно-лицьової хірургії і стоматології УВМА

Нагороди та звання

тут нагороди

Віктор Олегович Пономаренко народився в м. Носівка Чернігівської області. Мати – лікар-офтальмолог, близько 40 років працює в центральній районній лікарні м. Носівка, батько - інженер. В 1993 році вступив на стоматологічний факультет НМУ ім. О.О. Богомольця. Під час навчання зацікавився ортопедичної стоматологією, що і визначило напрямок діяльності в стоматології в майбутньому. Після закінчення інтернатури з 2000 р. почав працювати в центральній стоматологічній поліклініці Міністерства оборони України, в зубопротезній лабораторії на посаді лікаря-стоматолога. В 2001 р. після проходження спеціалізації в НМАПО ім. П.Л.Шупика, отримав звання лікаря-спеціаліста з ортопедичної стоматології. З 2004 р. очолив зубопротезну лабораторію. Після призначення на керівну посаду атестували в НМАПО ім. П.Л.Шупика і отримав звання лікаря-спеціаліста за спеціальністю "організація і управління охороною здоров'я". З 2010 і по сьогоднішній день - заступник начальника ЦСП МО України.

За час роботи зарекомендував себе як знаючий фахівець, уважний і старанний лікар. Сумлінно ставиться до своїх професійних обов'язків. Заслужено користується повагою і авторитетом серед колег та вдячних пацієнтів. Він чуйний, відкритий, доброзичливий чоловік у відносинах з пацієнтами та колегами. З самого початку практичної діяльності брав участь в конференціях, семінарах, як на території України, так і закордоном. З 2003 р. почав викладацьку діяльність в навчальному центрі "Медіа-дент" по курсу "Сучасна ендодонтія".

На даному етапі викладає практичні курси з ендодонтії, реставрації та ортопедичної стоматології. Співпрацює з різними виробниками стоматологічних матеріалів. Є лікарем-консультантом корпорації "Dentslpy", "Micerium". Відділення, яке він очолює, надає сучасну терапевтичну і ортопедичну допомогу всім категоріям населення. Працює над кандидатською дисертацією "Клініко-патогенетичні особливості імплантаційного лікування вторинної адентії у хворих старчого віку". З квітня 2006 р. працює викладачем на кафедрі щелепно-лицевої хірургії і стоматології української військово-медичної академії.